UB25113HW___A1E_0142f86f-c040-4eb4-946c-b1980cde82d0_1800x1800
Kód produktu: 24220053 Kód výrobce: 25113HW-A1E

Dostupnost produktu: Máme skladem
Zbývá pouze: 8 ks

Briko VULCANO FIS 6.8 MULTI IMPACT Shiny Metallic Blue-Silver lyžařská helma

Briko Vulcano FIS 6.8 je helma světového poháru certifikovaná FIS 6.8. FIS 6.8. Patentovaný systém Briko "PROTETTO ™" má na zátylku ochranný dodatek, který tlumí nárazy a dále zvyšuje bezpečnost na nejčastějším místě nárazu při pádech.

Doporučená MOC: 5.990 Kč

4.792 Kč
Materiálové složení
Složení: 5 % Nylon, 5 % Polyester, 5 % Polyuretan, 35 % Acrilonitrile-Butadi, 50 % Polipropilene Espans

Vulcano FIS 6.8 je helma světového poháru certifikovaná FIS 6.8. FIS 6.8. Patentovaný systém Briko "PROTETTO ™" má na zátylku ochranný dodatek, který tlumí nárazy a dále zvyšuje bezpečnost na nejčastějším místě nárazu při pádech, ke kterému je přidána nová vložka z EPP (Expanded Polypropylene). Během roku 2014 byl Vulcano FIS 6.8 oceněn cenou ISPO v kategorii lyžařských přileb a byl vybrán do výroční publikace ADI INDEX, čímž soutěžil o výběr ocenění Compasso d’Oro.

VNITŘNÍ VYPRATELNOST S ANTIBAKTERIÁLNÍ ÚPRAVOU.